Rapla alustas mängu paremini ja võitis avaveerandi 26:17, kuid teine periood kaotati lausa 10:31. Sealt edasi hoidsid pärnakad enamuse ajast üle kümne punkti suurust eduseisu ega andnud enam võitu käest. Rapla sai vahe ühekohaliseks kaks minutit enne sireeni, ent viiest punktist (72:77) enam lähemale ei jõutud.

Robert Valge ja Andris Misters tõid võitjate resultatiivseimatena 15 punkti, Siim-Markus Post viskas 14 silma.

Rapla parimad olid leegionärid Darryl Tucker Jr ja Demajeo Wiggins vastavalt 18 ja 17 punktiga. Wiggins võttis ka 12 lauapalli.

Pärnul on nüüd tabelis 19 võidu ja 12 kaotust, jagades kolmandat-neljandat kohta Viimsi/Sportlandiga. Kuna kolmest omavahelisest mängust on Viimsi võitnud Pärnu kahes, püsib Harjumaa klubi kaks vooru enne põhiturniiri lõppu siiski eespool. Viimsil on jäänud kohtuda veel TalTechi ja Tartuga, Pärnul korra mõlema Kaleviga.

Rapla hoiab 13 võidu ja 19 kaotusega kuuendat positsiooni.

Seega läheks hetkeseisuga veerandfinaalis kokku TalTech - Tallinna Kalev, Viimsi - Rapla ja Pärnu - Tartu. Otse poolfinaali pääseb põhiturniiri võitja Kalev/Cramo.