Liverpool asus juhtima juba 9. minutil, kui väravani jõudis keskkaitsja Ibrahim Konate. 17. minutil kasutas Sadio Mane ära ManCity puuriluku Zack Steffeni ränga eksimuse ning viis Liverpooli juba 2:0 ette.

45. minutil realiseeris Mane ka Thiago Alcantara suurepärase söödu ning poolajapausile mindi Liverpooli 3:0 eduseisus.

Teise poolaja alguses suutis ManCity aga kohe ühe värava tagasi lükka – 47. minutil oli täpne Jack Grealish.

ManCity ründajal Gabriel Jesusil olid seejärel mitmed väga head võimalused, kuid brasiillane ei suutnud kaasmaalast Alissoni üle mängida. Teise poolaja esimesel üleminutil lõi Bernardo Silva veel ühe värava ning seejärel oli Fernandinhol suurepärane võimalus kohtumine lisaajale viia, kuid brasiilane kõmmutas healt positsioonilt üle värava.

Teise finalisti selgitavad pühapäeval Londoni Chelsea ja Crystal Palace. FA Cupi finaal peetakse 14. mail.