Kui esimene poolaeg kulges enamasti küll Viimsi dikteerimisel, aga oli enam-vähem punkt-punkti mäng, siis teisel poolajal ning eriti neljandal veerandajal surus Viimsi lõpuks oma mängu vastastele peale.

Jõgeva meeskonda vedas alt visketabavus, kui agressiivselt kaitses mänginud noorte viimsilaste vastu oli keeruline häid viskekohti leida. Kaheste tabavus oli Jõgeva poolt vaadatuna 47% - 57% ja kolmestel 12% - 34%. Lauavõitlus jäi enam-vähem võrdseks (46:41 Jõgeva kasuks), aga resultatiivseid sööte jagas Viimsi peaaegu poole rohkem (19:10), kirjutab Basket.ee.

Viimsi parimaks ja ühtlasi ka turniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Ron Laanemaa kogus 28 minutiga 23 punkti, 6 lauapalli, 4 söötu ja 4 vaheltlõiget. Jorgen Rikberg panustas 16 silma ja 5 lauapalliga ning Kevin Sünd tõi 10 punkti, 8 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Jõgeva VSK edukaimana viskas kapten Sten Lillemägi 16 punkti, Breit Pross lisas 15 silma ning Märt Tralla arvele kogunes lõpuks 11 punkti.

"Me ei saanud lihtsalt oma mängu käima. Kui lased vastasel 82 punkti visata, siis seda on palju. Ma ei oskagi muud midagi öelda," kommenteeris Jõgeva kolmest tabanud kaugviskest kaks enda nimele saanud Breit Pross kohtumise järel. "Viimsil on tublid poisid, midagi pole öelda, hästi mängisid."

Pross liiga masendusse kaotuse järel ei langenud: "Hooaeg oli meil hea, lihtsalt viimane mäng oli kehv. Ma ei ütleks, et hõbemedal ebaõnnestumine on, aga kuld on ikka magusam."

Küsimuse peale, kas Jõgeva kasutab ka võimalust ja läheb järgmisel hooajal Saku I liigat mängima, siis Prossi vastus oli kindel ja resoluutne: "Absoluutselt!"

KK Viimsi oli poolfinaalis alistanud 79:74 (27:17, 16:30, 20:9, 16:18) Rapla Korvpallikooli. Jõgeva sai teises poolfinaalis jagu Keila Korvpallikooli duubelmeeskonnast 73:63 (26:10, 13:11, 21:20, 13:22).