Kolmanda koha mängu alustas hoogsamalt Rapla, kes võitis esimese veerandi 27:15. Teisel veerandil Rapla hoog ei raugenud ning Keila ees mindi poolajapausile 54:24 eduseisul. Riietusruumist tulles initsiatiiv ei muutunud ning viimasele 10 minutile läks Keila 42-punktilises kaotusseisus. Rapla domineerimisel kulgenud kohtumine lõppes 89:43.

Rapla vedas võidule Kaarel Välb, kelle arvele jäi 27 punkti, 4 lauapalli ja 6 tulemuslikku söötu. Karmo Kilk lisas 15 ja Kardo Kilk 13 silma. Keila parimana sai ainsana kahekohalise punktisumma kokku Margus Pahv, kes kogus 15 punkti.

Pronksi võitnud Raplal oli visketäpsus 48% (Keilal vaid 23%). Lauavõitlust kontrollis samuti Rapla, kes võitis selle 52:26.

"Pronks on küll kaelas, aga Viimsi vastu (poolfinaalis) oli valus kaotus. Saime viiega tappa, mäng käis üles alla, aga Viimsi tahtis finaalikohta rohkem ja selle nad võtsid ka. Täna läksime kohe agressiivselt peale ja mängisime oma kohad välja. Üritasime keilakad survega ära tappa ja seda me tegime ka," kommenteeris Rapla tiimi poolel kõige väärtuslikuma mängija auhinna saanud Kardo Kilk, vahendab Basket.ee.

Rapla kaotas eilses poolfinaalis Viimsile 74:79, Keila Korvpallikooli duubeltiim jäi alla Jõgevale 63:73.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid