Suurimaks üllatuseks võib pidada Eintrachti võitu FC Barcelona üle. Xavi käe all aina paremini mängima hakanud Barcelona tegi eelmisel nädalal võõrsil Eintrachtiga 1:1 viigi, kuid kodus kaotati nüüd 2:3.

Seejuures asus Eintracht 67. minutiks Filip Kostiči kahest (4. pen ja 67.) ja Rafael Santose ühest (36.) väravast 3:0 juhtima. Barcelona jõudis tabamusteni 90.+1. ja 90.+11. minutil, kui täpsed olid vastavalt Sergio Busquets ja Memphis Depay.

Leipzig mängis võõrsil tänu Christopher Nkunku kahele väravale 2:0 üle Atalanta ning pääses edasi üldskooriga 3:1.

West Ham United alistas võõrsil 3:0 Lyoni ja oli kahe mängu kokkuvõttes parem 4:1. Skoori tegid Craig Dawson, Declan Rice ja Jarrod Bowen.

Glasgow Rangers alistas lisaaja järel 3:1 Braga ning jäi kahe matši kokkuvõttes peale 3:2. Rangersi poolel oli kahel korral täpne James Tavernier ja korra Kemar Roofe. Braga tabamuse autoriks märgiti David Carmo. Rangersile tagas edasipääsu Roofe’i 101. minuti värav.

Poolfinaalides lähevad vastamisi Eintracht – West Ham ning Leipzig – Rangers.