"See läheb ajalukku. Ma pole kunagi midagi sellist näinud. NBA, me peame sellest paremini tegema!" ütles Harrell videos irooniliselt.

Pole täpselt teada, kui pika maa Hornetsi mängijad Atlantas marssima pidid. Sotsiaalmeedias levivad pildid, millel on näha NBA staare jalutamas korvpallihalli kõrval asuvas CNN-i hoones.

"Ma pole 20 aasta jooksul näinud veel seda rongi seisma jäämas. See on meie jaoks hea kütus," ütles Hornetsi peatreener James Borrego.

Hornetsi mängijad olidki kohtumise alguses energilisemad, võites avaveerandi 32:23 ja poolaja 60:52. Kolmanda veerandaja võitis aga Atlanta 42:24 ning kogu mängu 29 punktiga 132:103.

Play-ini esimesest ringist edasi pääseund Hawksi järgmine vastane on Cleveland Cavaliers, kes kaotas päev varem Brooklyn Netsile.

Esimesest tõkkest play-in turniiril sai üle ka New Orleans Pelicans, kes alistas 113:103 San Antonio Spursi.

Mõlema konverentsi play-in turniiri seitsmenda ja kaheksanda asetuse vastasseisu kaotanud meeskonnal on play-off'i pääsemiseks veel üks õlekõrs.