2011. aasta Eesti grupisõidu meistrivõistluste hõbe ja Saaremaa velotuuri teine mees Martin Puusepp on viimased kuus aastat kuulunud Saksamaa tippklubi BORA Hansgrohe taustajõudude hulka. Massöör, keda suvel ootab ees karjääri kolmas Tour de France. Praegugi tuli Martin koju pikalt võistlusturneelt, mille sisse mahtus muuhulgas „monument“ ehk üks hinnatumaid ühepäevasõite Ronde van Vlaanderen (Flandria velotuur).

Tõnu Ord on rattaspordi usku alates 1980. aastast kui sammus esimest korda MSK-sse treeningutele. Sinist värvi „Start Šosse“ võlus esimesest silmapilgust. Ta tegi tõsiselt sporti kuni sõjaväeni, jõudis olla ametiühingute üleliidulises koondises. Aga spordiroodu ei pääsenud, ehkki võinuks.

Tuli sõjaväest tagasi, oli mõnda aega noortetreener, aitas elu sisse puhuda CFC Spordiklubile ning on tänasel päeval üks edukamaid mehi seenioride trekisõidu Eesti meistrivõistlustel.

Saates on tagasi ka Shimano rubriik, kus sel korral räägime Lazer kiivritest ning uuenduslikust KinetiCore tehnoloogiast. Küsimusmängus on võimalik võita 2 tasuta pääset suvisele Gravel Grinder rattaüritusele. Head kuulamist ja kaasa mängimist!

Otsige taskuhääling "Jalgrattapalavik" ülesse Apple podcastist, Soundcloudist ja Spotify rakendustest, hakake jälgijaks ning uued saated jõuavad teieni kiirelt ja mugavalt.

1x
00:00
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid