Kuna Madridi Real kaotas koduväljakul Müncheni Bayernile 88:97, langes Hispaania klubi neljandaks, samas kui Olympiakos sai teise ja Milano Olimpia kolmanda koha.

Bayern oli korraks juba 20-punktilises kaotusseisus, kuid jõudis järele ja tegi otsustava äramineku viimasel veerandil, mis võideti lausa 36:13. DeShaun Thomas tõi oma 16-st punktist 12 viimase kümne minuti jooksul. Ognjen Jaramaz viskas võitjate parimana 19 punkti, Zan Mark Sisko lisas 13 silma.

Selgumata on veel viies ja kuues asetus, mis saab paika 13. aprillil, kui Tel Avivi Maccabi võõrustab põhiturniiri viimases mängus Istanbuli Fenerbahcet.

Edasipääsulootused kaotanud Fenerbahce jäi reedel alla Ateena Panathinaikosele 59:62. Belgradi Crvena Zvezda alistas Istanbuli Anadolu Efesi 93:85 ja AS Monaco Berliini Alba 91:74.