Avamängu 3 : 0 võitnud Zaksa vajas kordusmängus kaht geimi, et koht finaalis kindlustada. Sellega saadi ka kindlalt hakkama, kui kaks esimest geimi võideti 25 : 15, 25 : 21. Järgmised kaks kuulusid küll vastastele 26 : 24, 25 : 21, aga otsustava viienda kallutasid enda kasuks Cretu hoolealused.

Finaalis ootab Zaksat ees Trentino, kes sai Itaalia klubide omavahelises heitluses Perugiast jagu alles kuldses geimis. Kui avamängu võitis Trentino 3 : 2, siis neljapäeval võitis sama tulemusega Perugia.

Trentino võitis avageimi 25 : 21, aga kaotas järgmise sama tulemusega. Kolmanda geimi võitis taas Trentino 25 : 16, aga neljas kuulus Perugiale 25 : 20. Viienda geimi võitis Perugia 15 : 13. Kuna kahe kohtumise peale oli seis viigis, ootas ees otsustav kuldne geim, mille Trentino 17 : 15 võitis.

Finaal peetakse 22. mail Ljubljanas. Mäletatavasti kohtusid Trentino ja Zaksa ka mulluses finaalis, toona võitis ihaldatud tiitli Zaksa. Cretu asus Poola klubi juhendama tänavuse hooaja eel.