Ainsana haaras eduseisu Portugali klubi Braga, võites kodus 1 : 0 Glasgow Rangersit. Ainsa värava lõi Abel Ruiz.

Päeva esimeses mängus leppisid RB Leipzig ja Atalanta 1 : 1 viiki. Luis Muriel viis küll Itaalia klubi juhtima, aga Davide Zappacosta omavärav päästis Saksa klubile viigi.

Frankfurdis läksid vastamisi kohalik Eintracht ja Barcelona. Ka see kohtumine lõppes 1 : 1 viigiga. Ansgar Knauff viis 48. minutil võõrustajad juhtima, Ferran Torres viigistas 20 minutit hiljem seisu. Frankfurt mängis kohtumise lõpu ka vähemuses, sest 77. minutil sai teise kollase kaardi Tuta.

West Ham United ja Lyon mängisid avamängu samuti 1 : 1 viiki. United jäi avapoolaja lõpus vähemusse, kui punase kaardi sai Cresswell. Siiski viis Jarrod Boween 52. minutil Londoni klubi ette. 66. minutil sahistas Lyoni poolt võrku Tanguy Ndombele.