Finaalseeria mängiti nelja võiduni, Bigbank võitis mängud 3:0, 3:0, 3:0, 3:1. Viimaseks jäänud kohtumine oli aga selgelt kogu finaalseeria kõige tasavägisem. Tartlased läksid küll 2:0 juhtima, aga geimid võideti napilt: 25:23, 25:22. Kolmanda geimi kallutasid Avo Keele hoolealused enda kasuks tulemusega 27:25, millega saadi finaalseerias lõpuks geim kätte. Ka neljandas geimis oli Pärnul 24:23 seisul kasutada geimpall, kuid järgmised kolm punkti kuulusid siiski Tartule.

"Hakkas juba tekkima tunne, et mäng hakkab ära minema," kommenteeris Tartu Bigbanki ridades Eesti meistriks tulnud temporündaja Kenno Soo Delfile. "Oma servil olime pehmed ja vigu oli meeletult palju: ise olin veel ees otsas nende asjadega. Ma ei ütleks, et täna midagi kindlalt tuli."

Vaata videost, mida Soo rääkis Tartu mehi räsinud tervisehädadest ning kogu hooajast, mis lõppes Bigbanki jaoks kolme tiitliga!