Finaalseeria mängiti nelja võiduni, Bigbank võitis mängud 3:0, 3:0, 3:0, 3:1. Viimaseks jäänud kohtumine oli aga selgelt kogu finaalseeria kõige tasavägisem. Tartlased läksid küll 2:0 juhtima, aga geimid võideti napilt: 25:23, 25:22. Kolmanda geimi kallutasid Avo Keele hoolealused enda kasuks tulemusega 27:25, millega saadi finaalseerias lõpuks geim kätte. Ka neljandas geimis oli Pärnul 24:23 seisul kasutada geimpall, kuid järgmised kolm punkti kuulusid siiski Tartule.

Nii tegi Tartu Bigbank tänavu puhta töö, kui võideti nii Aadu Luukase karikavõistlused, Balti liiga kui ka Eesti meistritiitel.

Martti Juhkami tõi üleplatsimehena 24 punkti, Valentin Kordas lisas 21 silma. Albert Hurt tõi võitjate kasuks üheksa ja Kevin Soo seitse silma.

Pärnakate resultatiivseimad olid Markus Uuskari ja Boris Žukov, kes tõid vastavalt 21 ja 18 punkti. Toms Švansi kontole kogunes 13 silma. STATISTIKA

Tänasega võttis Bigbank revanši 2019. aasta eest, mil hoopis Pärnu VK võitis Eesti meistrivõistluste finaalseeria 4:0.

Ühtlasi oli tänane kohtumine Avo Keele lahkumismäng Pärnu juhendana. Teadupärast hakkab legendaarne treener uuest hooajast juhendama Soome naiste meistriliigasse kuuluvat Rovaniemi WoVo võistkonda.

Täna algas viimaks ka pronksiseeria, kus kohtuvad TalTech ja Tallinna Selver. TalTech võitis avageimi 25:20, Selver teise 25:17, TalTech kolmanda 25:16 ja neljanda 27:25. Mäng seega 3:1 TalTechile ja nad läksid kahe võiduni mängitavat seeriat juhtima 1:0.

Pärnu VK - Tartu Bigbank 1:3

1. geim 8:6, 15:16, 23:25

2. geim 5:8, 13:16, 22:25

3. geim 8:6, 16:15, 27:25

4. geim 8:6, 16:15, 24:26