Pärnu võitis avaveerandi 26:20, poolajaks juhtisid külalised juba 52:32. Kolmanda veerandaja järel kasvas vahe veelgi - 77:49 -, kuid viimasel veerandil pärnakate hoog ei raugenud. Külalised viskasid 32 punkti võõrustajate 13 vastu ja võtsid 47-punktilise võidu.

Pärnu poolel jõudsid koguni seitse meest kahekohalise punktiarvuni: Andris Misters (19), Robert Valge (17), Siim-Markus Post (16), Arturas Valeika (14), Ivo Van Tamm (13), Sverre Aav (11) ja Alterique Gilbert (10).

Tarva särgis tõi Sten Saaremäel 19 punkti, Erik Kaasik ja Aleksa Nikolic lisasid 11 silma.

Meistriliiga tabelis on Pärnul 17 võitu ja 11 kaotust, mis annab kolmanda koha. Tarvas on 5 võidu ja 26 kaotusega viimane ehk kaheksas.

Martin Müürsepa juhendatav Tarvas sai pühapäeval valusa kaotuse tabelinaabrilt Tallinna Kalevilt, kes hoiab 6 võidu ja 23 kaotusega kinni viimasest play-off'i viivast seitsmendast kohast.

Pärast tänast mängu jääb Tarvasel veel põhiturniiril mägida Tartu Ülikooliga (13.04) ja Viimsiga (16.04). Kalevit ootavad mängud Rapla (8.04), TalTechi (13.04), Kalev/Cramo (16.04) ja Pärnuga (24.04).