Chelsea läks 48. minutil juhtima Antonio Rüdigeri väravast, kuid juba kaks minutit hiljem viigistas Brentfordil Vitaly Janelt. Vaevalt jõudis kodumeeskond kiirest vastusest toibuda, kui 54. minutil virutas palli Edouard Mendy selja taha Eriksen. Mõlemale Brentfordi väravale andis resulatiivse söödu Bryan Mbuemo.

Läks mööda veel kuus minutit, kui 60. minutil lõi Janelt ka oma teise värava. Lõppskoori vormistas 87. minutil Yoane Wissa.

Chelsea jätkab tabelis 59 punktiga kolmandal kohal, Brentford tõusis 33 punktiga 14-ndaks.

Hetkeks pääses liidrikohale Liverpool, kes võttis täna kümnenda järjestikuse võidu, alistades 2:0 Watfordi.

Liverpool läks mängu juhtima 22. minutil, kui Joe Gomezi tsenderdusele sai värava ees pea vahele Diogo Jota. 89. minutil määrati Liverpoolile VAR-i abiga penalti, mille Fabinho kindlalt vasakusse ristnurka pommitas.

Pool tundi hiljem taastas Manchester City, kes on küll ühe mängu rohkem pidanud, liidri staatuse, alistades sama skooriga võõrsil Burnley. 5. minutil skooris Kevin De Bruyne, 25. minutil Ilkay Gündogan. Mõlemale väravale andis söödu Raheem Sterling.

Päeva viimases mängus tegid Manchester United ja Leicester City 1:1 viigi. 63. minutil viis Leicesteri juhtima Kelechi Iheanacho, kolm minutit hiljem viigistas Manchesteril Fred.