Kahe mänguga piirdus ka BK Ogre ja TalTechi veerandfinaalseeria. Tänases teises mängus olid Ogre võidunumbrid 85:69 (19:20, 25:13, 22:12, 19:24).

Cramo läks kohtumist 15:6 juhtima, kuid Pärnu lõpetas avaveerandi 7:0 vahespurdiga, vähendades vahe kahele silmale. Peale 20:20 viigiseisu viskas Cramo kümme punkti järjest, Pärnu vastas 22:31 seisult 14:0 spurdiga, haarates 36:31 edu. Poolajale mindi kodumeeskonna 36:34 juhtimisel.

Kolmas veerand kulges täielikult Pärnu dikteerimisel ning neljandal veerandil suurendas Pärnu vahe juba 20-punktiliseks.

Pärnu parim oli Alterique Gilbert 18 punkti, 4 lauapalli ja 6 korvisööduga, Robert Valge lisas 13, Troy Barnies 12 punkti, Mihkel Kirves kogus 9 punkti ja 12 lauda. Kalev/Cramol viskasid Kregor Hermet 13 ja Kristjan Kitsing 12 punkti.

Eile kaotas Tartu Ülikool Maks & Moorits veeranfinaalseeria teises kohtumises Riia VEF-ile lisaajal 85:88 ja langes konkurentsist. KK Viimsi juhib Ventspilsi vastu seeriat 1:0.