Esimese veerandaja võitis 26:19 Ogre, esimese poolaja lõpuks oli külaliste eduseis 47:46. Teise poolaja alguses läks Ogre kümne punktiga ette, aga TalTech suutis vahe kiirelt tagasi teha.

Alates kolmanda veerandi lõpust pani Ogre siiski selgelt paremuse maksma. Nad tabasid väljakult viskeid 70-st 33 (47 protsenti), TalTech tabas 66 viskest vaid 22 (33 protsenti). Lauavõitluses jäi Ogre peale 44:41.

Ogre resultatiivseim oli 22 punkti ja 7 korvisööduga Rinalds Sirsninš. Kristaps Dargaisi arvele jäi 16 punkti, 13 lauapalli ja 6 söötu. TalTechi poolelt vastas Brandon Childress 18 punktiga, aga ameeriklane tabas 18 viskest vaid 5. Lisaks tegi ta viimasel minutil viga põlvele ja ei suutnud omal jalal platsilt lahkuda. Indrek Kajupank viskas 15 punkti.

Mängu tipphetked:

Mäng täispikkuses:

TalTech sai pärast põhiturniiri neljanda ja Ogre viienda asetuse. Seeria peetakse kahe võiduni.

Seeria teine mäng peetakse laupäeval Ogres. Kui vaja läheb ka kolmandat matši, toimub see teisipäeval, 5. aprillil TalTechi spordihoones.