"Üldpildis oli kinnine mäng, eriti esimesel poolajal. Me ei tahtnud esimeses mängus liiga palju riske võtta," tunnistas neljapäeval Tallinnas 0:0-ga lõppenud kohtumise järel keskkaitsja Ragnar Klavan.

Eesti sooritas tolles mängus 9 pealelööki, Küpros 10. Raamide vahele olid neist suunatud vaid vastavalt 1 ja 2. Pallivaldamises jäi Eesti peale protsentidega 60:40, nurgalöökides 4:3. Eesti sahistas võrku 10. (Mattias Käit) ja 85. minutil (Rauno Sappinen), kuid mõlemal korral fikseerisid kohtunikud suluseisu. Küprose ohtlikuim moment oli esimesel poolajal Fotios Papoulise latti tabanud kauglöök.

Küprosele kohapeale tulnud Kivisild analüüsis Delfi palvel viie päeva tagust avamängu ning püüdis ennustada, milline võiks mängupilt välja näha täna õhtul kell 19 algavas kohtumises.