Pärnakad kaotasid avaveerandi 22:24, aga juhtisid poolajaks 40:37. Tasavägine mäng jätkus, kui kolmanda veerandaja järel juhtisid külalised 54:50. Kolm ja pool minutit enne normaalaja lõppu juhtis Pärnu 62:55, kuid kalevlased tulid järele 60:62. Viimase kahe minutiga võõrustajad enam korvini ei jõudnudki ning Pärnu teenis lõpuks seitsmepunktilise võidu.

Troy Marshall Barnies viskas pärnakate kasuks 18 punkti, Alterique Gilbert tõi 17 ja Robert Valge 10 silma. Mihkel Kirvese arvele jäi seitse punkti ja 13 lauapalli. Kalevlaste resultatiivseim oli Ojars Silins 25 punktiga. Ainsana jõudis kahekohalise punktiarvuni veel Kamari Murphy (10).

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine mäng peetakse laupäeval Pärnus. Kui seis on viigis 1 : 1, peetakse kolmas ehk otsustav kohtumine põhiturniiril kõrgema koha teeninud meeskonna koduväljakul.