Kriisa sai oma meeskonna esiviisiku meestest kõige vähem mänguaega (19 minutit), tabades seitsmest üritusest vaid ühe kolmese. Lisaks hankis eestlane neli lauapalli, andis ühe korvisöödu ning tegi kaks vaheltlõiget ja neli isiklikku viga.

Võitjate parimana viskas Jamal Shead 21 punkti, Arizona tulemuslikuim oli Dalen Terry 17 punktiga.

Cougars läks vähem kui kuue minutiga mängu 10 punktiga juhtima ega lasknud esimesel poolajal Arizonat lähemale kui kuus punkti. Teisel poolajal sai Arizona paremini mängu sisse ning vähendas 13.27 enne mängu lõppu vahe kahele silmale, kuid Houston vastas kohe 10:2 vahespurdiga. Iga kord kui Arizona oli jälle jalgu alla saamas, võttis Houston neilt mõne suure viskega suurema tuhina maha, vahendab ESPN.

Lõpuminutitel oli Arizona kuue punktiga maas, valdas pali, kuid Bennedict Mathurin loovutas mänguvahendi vastastele ning Kyler Edwards tsementeeris Cougarsi võidu kolmesega.

Houston tegi suurema vahe sisse teise võimaluse (19:13) ja pallikaotustest saadud punktidest (24:6). Cougarsi mehed tabasid kokku 9 kolmest, Arizona mängijad 7.