Pärnu oli Eesti meistrivõistluste poolfinaalis TalTechiga mängudega taga 0 : 2, kuid suutis võita kolm järgmist 3 : 0, 3 : 2 ja 3 : 1. Eilses kohtumises olid Avo Keele hoolealused paremad 25 : 17, 25 : 20, 21 : 25 ja 25 : 20.

Publik nägi tulist mängu, kus kohtunikul tuli ühes geimis kaks korda punast kaarti näidata. Esmalt teenis selle neljandas geimis suud pruukinud TalTechi abitreener Uku Rummi ja siis tundus, et mäng on tehtud. Pärnu oli peal 12 : 5. Ometi ei andnud TalTech alla, treener Janis Sirelpuu tõi sidemängija kohale Aleksander Eerma asemel tagasi Martti Keele, tasapisi vahe vähenes.

Otsustavatel hetkedel vahetas sidemängijat ka Avo Keel, tuues platsile Richard Voogeli. „Jo Mauricio väsib ühel hetkel ära, igatahes tõstekvaliteet hakkab kannatama,” selgitas Keel. „Selgitasin talle seda ühe varasema kohtumise järel. Ta ütles, et tõstab ju ühese bloki vastu. Aga oluline on, mida selle palliga ka teha saab.”