Milanil ei läinud Cagliari alistamisega sugugi lihtsalt. Kuigi avapoolaega domineerit ning omati ka mitut head väravavõimalust, siis palli raamidesse toimetamisega olid Milani mängijad tõsises hädas. Lõpuks alles mängu 59. minutil sai Ismail Bennacer Olivier Giroud'lt söödu ja suunas selle otse õhust Alessio Cragnole püüdmatult võrku.

Cagliari omas viimastel minutitel ka suurepärast võimalust kohtumine viigisadamasse tüürida, kuid Mike Maignanil õnnestus Gabriele Zappa pealöögile näpud vahele saada ning pall raksatas latti.

Kohtumise tipphetked:

Milani jaoks tegi võidu isegi magusamaks tõik, et tiitlikaitsja ja linnarivaal Inter kaotas taaskord punkte, kui ei suutnud Fiorentina vastu enamat 1:1 viigist.

Serie A tabelis on Milani edu Napoli ees kolm punkti. Kolmandal kohal asuv Inter on viimasest seitsmest liigamängust võitnud kõigest ühe ning jääb maha juba kuue punktiga. Tõsi küll, neil on võrreldes Milani ja Napoliga ka üks mäng varuks.