Tartlased võitsid avaveerandi 27:21, poolajaks juhtisid külalised 55:41. VEF vähendas kolmanda veerandaja lõpuks vahe 63:69 peale, aga Tartu suutis viimase kümne minutiga edu hoida ning võtta lõpuks seitsmepunktilise võidu.

Tartu resultatiivseim oli Braxton Huggins 18 punktiga, hiljuti klubiga liitunud ukrainlane Oleksandr Kovliar lisas 16 silma. Emmanuel Wembi ja Märt Rosenthal kogusid 15 punkti, Adomas Drungilas panustas võitu 10 silma.

VEF-i mängumees Alexander Madsen viskas üleplatsimehena 21 punkti, Kristers Zoriks ja Rayshaun Hammonds viskasid 14 silma.

VEF on Eesti - Läti liiga kindel liider, olles võitnud 23 ja kaotanud kolm kohtumist. Tartu Ülikool Maks & Moorits teenis 14 kaotuse kõrvale kümnenda võidu. Tartu asub üheksandal kohal ehk esimesena play-offi joone all. Kaheksandal kohal oleval Raplal on koos 10 võitu ja 13 kaotust.