Sevilla võitis koduväljakul peetud esimese matši 1:0, aga Inglismaal peetud kordusmatšis jäid nad kuivale, West Ham võitis 2:0.

Normaalaeg lõppes West Hami 1:0 paremusega, 39. minutil oli täpne Tomaš Soucek. 88. minutil mängu vahetatud Jarmolenko lõi võõrustajate võiduvärava 112. minutil.

Venemaa Ukrainale kallale tungimise tõttu mängupausi pidanud 32-aastane Jarmolenko on pärast pallimurule naasmist väravani jõudnud mõlemas kohtumises. Ta tegi skoori ka pühapäeval peetud Inglismaa kõrgliiga mängus Aston Villa vastu.

Välja langenud Sevilla on kuuekordne Euroopa liiga võitja, viimati oldi Euroopa tugevuselt teises klubisarjas parimad hooajal 2019/2020.

Lisaks West Hamile jõudsid veerandfinaali Barcelona, Atalanta, Glasgow Rangers, Braga, Frankfurdi Eintracht, Lyoni Olympique ja RB Leipzig. Paarid loositakse täna.