Türgi klubi haaras juhtohjad kohe mängu alguses ja sai teisel poolajal korraks juba 20-punktilise edu. Viimane veerand kuulus küll kodus mänginud Žalgirisele 31:20, ent mängu päästa leedukad enam ei suutnud.

Võitjate resultatiivseim oli Vasilije Micic, kes viskas 20 punkti ja jagas seitse korvisöötu. Rodrigue Beaubois panustas võitu 15, Tibor Pleiss 12 ja Bryant Dunston 11 punkti.

Leedukate poolel tõi Tyler Cavanaugh hooaja kõrgeimad 22 punkti ja seitse lauapalli. Arturas Milaknis viskas 13 jad Josh Nebo 12 punkti.

Viiendat kohta jagama tõusnud Anadolu Efesil on nüüd 15 võitu ja 14 kaotust, viimasel kohal asuval Žalgirisel 7 võitu ja 22 kaotust.

Piraeuse Olympiakos purustas külla sõitnud Ateena Panathinaikose 101:73. Juba avaveerand võideti 38:13 (!). Kostas Sloukas ja Sasha Vezenkov viskasid võrdselt 16 punkti.

Neljandal kohal asuv Olympiakos sai 10 kaotuse kõrvale 18 võidu ja kindlustas sisuliselt pääsu play-offi.