Matš kestis kaks tundi ja 33 minutit. Lajal jäi teises setis murdega 2:3 ja 2:4 taha, kuid viigistas ise vastase servi murdes 4:4 ning näitas head närvi ka seti viimases, Kumari servigeimis.

Kolmandas setis Lajal end enam murda ei lasknud, vaid realiseeris hoopis ise kaks murdepalli. Kokku tekkis tal matši jooksul 15 murdevõimalust, millest ära õnnestus kasutada kuus. Vastane realiseeris murdepalle 7-st 4.

Kumaril oli Monastiris seitsmes asetus. Veerandfinaalis võib lajal kokku minna turniiri teise paigutusega, Kanada tennisisti Filip Peliwoga (ATP 388.), kes kohtub täna teises ringis belglase Arnaud Bovyga (ATP 733.).

Turniiri esimene asetus, kohalik mängija Aziz Dougaz (ATP 387.) langes konkurentsist juba avaringis.