Enamus mängust kulges Brooklyni dikteerimisel. Esimesel veerandajal juhtis kodumeeskond kõige rohkem 10, teisel ja kolmandal 12 punktiga. Esimest korda pärast 7 : 6 seisu pääses Dallas juhtima alles neljandal veerandajal.

Juba teist korda sel nädalal osutus Dallase päästeingliks veebruaris meeskonda vahetatud Spencer Diwiddie. Kolm päeva varem oli ta Boston Celticsiga mängus üheksa sekundit enne lõppu tabanud viigiseisu murdnud kolmese, läinud öösel hiilgas ta kolmesejoone taga lõpusekundi võiduviskega. 10,6 sekundit enne lõppu oli Brooklyni kolmesest juhtima viinud Kevin Durant.

Luka Dončić viskas üleplatsimehena 37 punkti, kogudes veel 9 lauapalli ja 9 korvisöötu. Dinwiddie arvele jäi 22 silma. Durant tegi kaksikduubli 23 punkti ja 10 sööduga.

Dallas hoiab 43 võidu ja 26 kaotusega kinni läänekonverentsi viiendast kohast. Brooklyn on 36 võidu ja 34 kaotusega idakonverentsis kaheksas.

Konverentside kuus paremat meeskonda pääsevad otse play-off'i. Kohtadel 7–10 lõpetavad tiimid peavad 12.–15. aprillini kahest voorust koosneva play-in-turniiri. Play-off-mängudega tehakse algust 16. aprilli.

Play-off-koha on kindlustanud vaid läänekonverentsi liider Phoenix Suns. Idakonverentsis on selge, et põhiturniiriga piirduvad Detroit Pistons ja Orlando Magic.