Veel 37 sekundit enne lõppu seisid tablool viiginumbrid 80:80. 20 sekundit enne lõppu saatis Emmanuel Wembi veaga vabaviskejoonele Brandon Reginald Childressi, kes viis kodumeeskonna 82:80 juhtima. Kuus sekundit enne lõppu läks Wembi halva pallikäsitluse pärast pall auti ning pärast TalTechi minutilist vaheaega tabas Childress lõpusekundil veel hüppelt lähiviske.

TalTech lasi pärast 20:12 võidetud avaveerandit Tartu mängu teise võimaluse pallidest, mida lõpuks said külalised 13, TalTech ise vaid 4. Teisel poolajal lubati Tartul võtta vaid üks ründelaud. Kogu lauavõitlus jäi Tartule numbritega 33:30.

Childress oli üleplatsimees 27 punktiga, 15 punkti tõid Raplale nii Toomas Raadik, Gregor Ilves kui ka Oliver Metsalu.

Tartuga värskelt liitunud 19-aastane ukrainlane Oleksandr Kovljar, kes enne sõja puhkemist mängis Ukraina meistriliigas Južnõi Himikus, oli meeskonna paremuselt kolmas skooritegija 13 punktiga, jagades ka kaaslastele 5 korvisöötu. Kovljar tabas viskeid 100%-liselt, sopsates seejuures kolm kolmest.

Tartu parimaks kerkis 18 punktiga Märt Rosenthal, Wembi lisas 14 punkti, 8 lauapalli ja 6 korvisöötu.

9 kaotuse kõrvale 18. võidu saanud TalTech tõusis Eesti meistriliiga tabelis Viimsist mööda teiseks, 10 võitu ja 15 kaotust kogunud Tartu jätkab kuuendal kohal.