"Hüppeliigesel läheb paremini kui kunagi varem," ütles Kriisa teisipäeval USA meediale antud pressikonverentsil.

Tegelikkuses võiksid asjad palju paremini minna, sest eelmise nädala neljapäeval viga saanud hüppeliiges on endiselt sinine, nagu Kriisa Twitteri postitusest näha on. Aga seis läheb iga päevaga aina helgemaks.

"Tulin just taastusravilt, see kestis neli tundi. Töötan hüppeliigesega 24/7. Annan endast parima, et mängida. Loodetavasti ütleb mu keha, et suudan," rääkis Kriisa ja lisas, et nii karmilt pole ta hüppeliigest veel väänanud.

Arizona põhimängujuht vigastas hüppeliigest Pac-12 konverentsi turniiri veerandfinaalis Stanford ülikooli vastu, trauma juhtus mängu viimastel minutitel. Arizona suutis konverentsi turniiri võita ja on esimeses ringis kindel favoriit ka juhul, kui Kriisa ei saaks kaasa teha. Esimese ringi vastane on kas Wright State'i või Bryanti ülikool.

"Kui see juhtus, siis arvasin, et kõik on läbi. Kartsin oma jalga vaadata, sest arvasin, et see läks pooleks. Aga õnneks midagi katki ei läinud ja mul on veel šanss mängida. Kõige tähtsam on uskuda. Mina usun ja praegu lähebki kõik aina paremas suunas," ütles Kriisa.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid