Viimsi võitis avaveerandi 26 : 15 ja juhtis poolajavileks juba 21 punktiga (53 : 32). Mängu saatus oli sisuliselt otsustatud juba viimase veerandi alguseks, mida alustati seisult 67 : 45.

Väga ühtlaselt mänguaega jaganud Viimsi resultatiivseimad olid Ronalds Zakis ja Tyler Roberson võrdselt 17 punktiga. Zakis võttis ka kümme lauapalli. Rain Veideman lisas 16 ja Rait-Riivo Laane 15 punkti.

Rapla poolel tegi Demajeo Willie Wiggins kaksikduubli, kogudes 14 punkti ja 14 lauapalli. Nende resultatiivseim oli Darryl George Tucker Jr 18 punktiga.

Eesti meistriliiga tabelis on Viimsil 17 võitu ja 9 kaotust, mis annab kolmanda koha. Raplal on 11 võitu ja 13 kaotust, mis tähendab kuuendat kohta.

Kõik tänavused omavahelised mängud on nüüd võitnud Viimsi – enne jõule võideti Raplas 97:95 ja ülemöödunud pühapäeval kodusaalis 91 : 84