Linnamäe (Volkswagen Polo GTI R5) hoidis kuni viimase katseni kinni teisest kohast. Punktikatsele minnes edestas ta portugallast Armindo Araujot (Škoda Fabia Rally2 evo) 9,3 sekundiga. Paraku näitas Araujo punktikatsel Torni järel teist aega (+14,4), Linnamäe oli viies (+27,5). Niisiis kuulus teine koht 3,8-sekundilise edumaaga Linnamäe ees kohalikule mehele.

Fafe ralli võitis hispaanlane Nil Solans (Volswagen Polo GTI R5) portugallase ees 55,7 sekundiga.

Lõppseis (kuvatõmmis ewrc-results.com lehelt):

Ken Torni kommentaar: "Oli oodata, et ilm teeb ralli keeruliseks, kuid paraku oli meil ka muid seikluseid. Kahjuks jäi palju vajalike kilomeetreid sõitmata, mis oleks meid kiiremini edasi aidanud. Punktikatseks erilist plaani polnud, kuid olime selleks hetkeks auto ja enesetunde järjest paremaks saanud. Nüüd tuleb tublisti vaeva näha ja loota, et Assooridel tuleb parem võistlus, kuigi ka seal tuleb asuda starti eelneva kogemuseta. Põnev saab igal juhul olema."

Kaspar Kasari (Ford Fiesta Rally3) võitis kolme mehe konkurentsis ERC3 klassi, tõustes esikohale viimase katsega. Teiseks jäi Läti lipu all sõitev venelane Dmitri Feofanov (+31,5), kolmandaks poolakas Igor Widlak (+2.45,4).

Pühapäeval Superrally süsteemis sõitnud Joosep Ralf Nõgene (Ford Fiesta Rally4) jäi ERC4 klassis viimaseks ehk viiendaks, näidates kolmel katsel paremuselt teist aega.

ERC teine etapp, Assooride ralli sõidetakse 26. ja 27. märtsil.