Eesti jalgpalli meistriliiga kolmanda vooru maiuspala Paide kunstmurustaadionil 301 pealtvaataja ees lõppes FC Flora dramaatilise 2 : 1 võiduga. 14. minutil Mark Anders Lepiku väravast juhtima läinud külalismeeskond lasi väljakuperemeestel 66. minutil viigistada: löögi sooritas Sergei Mošnikov, protokolli läks kirja Markus Soometsa omavärav. Ent viimane sõna jäi 37-aastasele Flora kaptenile Konstantin Vassiljevile, kes vormistas esimesel üleminutil Daniil Kuraksini hea eeltöö 17 meetri pealelöögiga võidutabamuseks.

„Võitsime keskväljal teise palli. Vastane oli positsioonidelt väljas. Realiseerisime hea vasturünnaku. Sain palli, ühe jalaga võtsin omaks, teisega lõin. Läks täpselt alla nurka, mis on sellel väljakul ja sellistes tingimustes oluline,” ütles juba hooaja viienda tabamusega väravalööjate edetabelit juhtiv Vassiljev.