Kuni tänase päevani oli kõige rohkem väravaid profikarjääris löönud 2001. aastal 88-aastaselt manalateed läinud Austria-Tšehhi ründaja Josef Bican (805), kes ainuüksi Praha Slavia eest kõmmutas 1937.-1948. aastani 424 väravat.

Hiljutise Manchesteri derbi asemel pingil istumise asemel kodumaale läinud Ronaldo alustas tänast mängu algkoosseisus ja viis Unitedi juhtima 12. minutil. 35. minutil viigistas Harry Kane penaltist, kuid kolm minutit hiljem viis Ronaldo kodumeeskonna jälle ette.

Harry Maguire'i 72. minuti omavärav aitas Tottenhamil viigistada 2:2, kuid viimane sõna jäi Manchesterile ja Ronaldole, kes vormistas 81. minutil Alex Nicolao Tellesi nurgalöögist lõppseisu.

United tõusis tänase võiduga Premier League'i tabelis Londoni Arsenalist mööda neljandale kohale, Tottenham jätkab seitsmendal tabelireal.

Teistes tänastes mängudes alistas Liverpool võõrsil 2:0 Brightoni ja Brentford kodus 2:0 Burnley.