Kalev võitis küll avaveerandi 27:11, kuid teise ja kolmanda veerandaja suutis Taltech võita ning jõudis seitsme punkti kaugusele (55:62). Viis minutit enne lõppu suutis TalTech ka viigistada (71:71), ent kohtumise lõpus olid ikkagi kindlamad kalevlased.

Kalevi parimad olid Donovan Jackson 30 ja Marcis Vitols 14 punktiga. TalTechile tõid vanameister Tanel Sokk 22 ja Brandon Childress 16 silma.

Kalev/Cramo on Eesti klubide seas kindel liider, olles võitnud 21 ja kaotanud neli kohtumist. TalTech on võitnud 17 ja kaotanud üheksa kohtumist, millega ollakse kalevlaste ja KK Viimsi/Sportlandi järel kolmandal kohal.

TalTech ja Kalev kohtusid viimati jaanuari alguses. Toona võitis Kalev/Cramo kohtumise 93:63.