Arizona sai veerandfinaalis Stanfordist jagu 84 : 80 (40 : 37). Kohtumise lõppu jäi varjutama aga Kriisa hüppeliigesevigastus, mille ta sai mängu viimasel minutil.

"Ta väänas hüppeliigese välja. Mul ei ole hetkel aimugi, kui tõsine Kriisa vigastus on," kommenteeris mängujärgsel pressikonverentsil Arizona peatreener Tommy Lloyd. "Olukord saab olema raske. Vaatame tunde järgi."

Lloyd ei osanud öelda, kas Kriisa saab turniiril edasi mängida. "Räägin pärast seda treeneriga ja vaatame edasi. Ma ei hakka praegu ühtegi otsust tegema," tõdes peatreener.

Kriisa jõudis platsil viibida 32 minutit, mille jooksul viskas ta kümme punkti (vabavisked 1/2, kahesed 0/2, kolmesed 3/9). Lisaks jagas ta viis resultatiivset söötu, korjas ühe lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget.

Arizona resultatiivseimad olid Christian Koloko ja Bennedict Mathurin vastavalt 24 ja 20 punktiga. Stanfordi poolelt vastas Spencer Jones 28 silmaga.

Arizona läheb Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva toimuvas poolfinaalis vastamisi Coloradoga.