Kolmanda veerandaja lõpus platsile pääsenud Raieste rassis väljakul kogu viimase veerandaja. Baskonia juhtis 62:61, kui eestlase ja Alec Petersi visete abil pääseti ette 70:64. 75:68 eduseisus tabas Raieste kaugviske, kasvatades edu kümne punkti peale. Veel viimase minuti eel oli Anadolu Efes maas kaheksa punktiga (74:82), aga Raieste tabav kaugvise 47 sekundit enne normaalaja lõppu tegi seisuks 85:74. Sellega oli võitja lõplikult selge. Lõpuks jäi vahe 13 punkti.

Veidi enam kui 10 minutit platsil viibinud Raieste viskas Euroliigas isiklikku rekordit tähistavad 11 punkti, tabades kõik teele saadetud visked (kahesed 1/1, kolmesed 3/3). Lisaks kogus ta kaks lauapalli ja tegi ühe vea.

Baskonia resultatiivseim oli Wade Baldwin IV, kes viskas 20 punkti ja jagas 11 tulemuslikku söötu. Anadolu Efesi poolelt tõid Vasilije Micic ja Shane Larkin vastavalt 23 ja 21 punkti.

Baskonia teenis 19 kaotuse kõrvale kaheksanda võidu. Anadaolu Efesi saldoks on 14 võitu ja 15 kaotust.

Päeva esimeses mängus sai Crvena zvezda 65:62 jagu Madridi Realist. Realile oli see Euroliigas juba neljandaks järjestikuseks kaotuseks, Serbia klubile aga kolmandaks järjestikuseks võiduks.