Bayern sai kahe mängu kokkuvõttes austerlaste RB Salzburgist jagu 8:2. Kui avamäng lõppes viigiliselt 1:1, siis teisipäeval Bayern enam vastastele võimalust ei jätnud. Bayern juhtis kodus juba 23. minutiks 3:0, kõik väravad lõi Robert Lewandowski. Poola ründaja tegi ühtlasi ajalugu, sest esmakordselt suutis Meistrite Liigas keegi kohtumise esimese 23 minutiga teha kübaratriki. Avapoolajal sai veel jala valgeks Serge Gnabry.

Teisel poolajal sahistasid võrku veel Thomas Müller (2) ja Leroy Sane. Salzburgi auvärava lõi 18-aastane taanlane Maurits Kjaergaard.

Teises kohtumises olid vastamisi Liverpool ja Milano Inter. Kuigi Inter võitis Inglismaal toimunud kordusmängu 1:0, pääses kahe mängu kokkuvõttes 2:1 eduga veerandfinaali Liverpool.

Inter jõudis tabamuseni 62. minutil, kui iluvärava lõi Lautaro Martinez. Kõigest minut hiljem jäid külalised aga vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis Alexis Sanchez. Enamat Inter enam ei suutnudki, mis tagasi edasipääsu Liverpoolile.