Kalju läks kohtumist juhtima juba 16. minutil, kui Andre Fortune saatis esmalt kolm Paide mängijat karistusalas osavalt kohvile ning andis seejärel täpse söödu Alex Matthias Tammele, kes mõnelt meetrilt võimalust kasutamata ei jätnud.

34. minutil kasutas Robi Saarma ära Kalju väravavahi Marko Meeritsa ja kaitsja Ioannis Tsivelekidise vahelise arusaamatuse ning viigistas kohtumise seisu. Poolajapausi eel viis Igor Subbotin Kalju aga taas ette.

Viis minutit enne teise poolaja lõppu kandis Paide surve lõpuks vilja ning Kaimar Saag suutis seisu uuesti viigistada. Kodumeeskonna poolehoidjate rõõm ei kestnud aga kaua, sest kõigest kaks minutit hiljem lõi Tamm oma teise värava ja tõi Kaljule väärtusliku 3:2 võidu.

Esimese kahe mänguvooru järel jätkavad lisaks Kaljule täiseduga veel kolm klubi: FCI Levadia, Tallinna Flora ja Narva Trans.