Külalised alustasid mängu teravamalt ning 28:19 võidetud avaveerandaja järel omati veel ka poolajapausi eel 9-punktilist eduseisu. Seejärel sai aga Viimsi paremini mängu sisse ning viimasele veerandajale mindi vastu juba võõrustajate juhtimisel 67:66. Rapla enam lõpuminutitel kordagi ohtlikuks ei suutnud saada ja Viimsi võttis 91:84 võidu.

Viimsi parimana kogus Karl-Johan Lips 20 punkti ja 12 lauapalli. Rain Veideman ja Devin Lee Harris viskasid vastavalt 19 ja 17 silma.

Rapla resultatiivseim oli Darryl Tucker 19 punktiga. Demajeo Wiggins lisas 17 ning Sven Kaldre 16 punkti.

Kohtumine täispikkuses:

Eesti - Läti ühisliigas asub Viimsi 16 võidu ja seitsme kaotusega neljandal kohal. Rapla saldoks on üheksa võitu ja 11 kaotust, mis annab kaheksanda koha.