Levadia avavärava eest hoolitses Zakaria Beglarišvili, kes viis 24. minutil külalised 1:0 juhtima ning kuus minutit hiljem lõi Artur Pikk Tallinna klubi juba 2:0 ette.

Teisel poolajal hakkas Pärnu hoogsalt väravat taga ajama, kuid soovitud tulemuse asemel eskaleerus see hoopis Levadia väravasajuga. 2018. aastal Nõmme Kalju ridades Eesti meistriks kroonitud Liliu sai Levadia särgis kirja oma esimesed väravad, kui viis kübaratriki toel Levadia 62. minutiks 5:0 juhtima.

Sellega polnud Levadia aga oma viimast sõna öelnud, sest pärast 87. minutit lõid Mark Oliver Roosnupp, Marko Putincanin ja Robert Kirss veel kolm väravat ja vormistasid kohtumise lõppseisuks veenva 8:0 võidu.

Levadia jätkab tabelis kahe vooru järel täiseduga. Mõlemad senised mängud kaotanud Vaprus pole aga adekvaatset lakmuspaberit veel saanud, sest on pidanud madistama kahe tiitlipretendendiga.