Hamburg võitis esimese poolaja koguni 46:28, aga teine poolaeg kuulus kindlalt Euroliigas mängivale Bayernile. Kolmanda veerandi võitis Bayern 30:14 ja neljanda 28:15.

Esmaspäeval Eesti koondisega Poolas mänginud Kotsar viskas 24 minutiga kaheksa punkti ja võttis seitse lauapalli. Väljakult tabas ta kuuest viskest kaks ja kuuest vabaviskest läks sisse neli. Lisaks andis Kotsar kaks korvisöötu ja tegi kaks vaheltlõiget.

Hamburgi resultatiivseim oli 27 punktiga Caleb Homesley, kusjuures esimesel poolajal jäi tema arvele 25 punkti.

Bayerni kasuks viskas Augustine Rubit 16 punkti. Žan Mark Šiško arvele jäi viis punkti ja 14 resultatiivset söötu.

Esimesel poolajal tuli mäng umbes kümneks minutiks peatada, sest Bayerni tagamängija Nick Weiler-Babb ei suutnud palli korvi surudes rõngast kinni hoida ja ta kukkus peaga vastu põrandat. Ameeriklane kaotas meelemärkuse, aga nüüdseks on ta teadvusel ja taastub haiglas.

17 võitu ja viis kaotust saanud Bayern jätkab Bundesliga liidrina, Hamburg on 11 võidu ja 10 kaotusega kümnes.