Suusahüpped:

Ilves hüppas 117,0 meetrit, mille eest teenis ta 116,5 punkti. Suusarjale pääses ta liider Jarl Magnus Riiberist (Norra) 1.37 hiljem.

Riiber hüppas täna 131,0 meetrit ning kogus 140,8 punkti. Teisena pääses rajale jaapanlane Ryota Yamamoto, kes jäi Riiberist maha kaheksa sekundiga. Kolmas oli austerlane Franz-Josef Rehrl, kes kaotas liidrile 39 sekundiga. MK-sarja üldliider Johannes Lamparter (Austria) jäi neljandana Riiberist maha 54 sekundiga.

Suusatamine:

10 km suusasõidule liidrina startinud Riiber jättis juba esimesel ringil Yamamoto kaugele maha ning suutis jälitajate ees kätte võidetud edu kuni lõpuni hoida.

Talle järgnesid olümpiavõitja Vinzenz Geiger (+27,1) ja austerlane Johannes Lamparter (+27,4).

Ilves kaotas finišis võitjale minuti ja 11,3 sekundiga ning lõpetas 12. kohal.

MK-sarja üldliidrina jätkab Lamparter, kes on kogunud 1090 silma, Riiber kaotab talle peale tänast võistlust 107 punktiga. Ilves kerkis üldarvestuses viiendaks (538 punkti).