Järgmisel kuul Belgradi sise MM-ile sõitvatest sportlastest võidutses Karl Erik Nazarov (Audentese SK), kes võidutses meeste 60 m finaalis 6,64-ga, mis tähistab uut Eesti sisemeistrivõistluste rekordit. Nazarovi nimel olev Eesti rekord on 6,62. Finaalis edestas Nazarov Ats Kivimetsa (+0,15) ja Tanel Visnapit (+0,17).

Naiste 60 meetri finaalis triumfeeris oodatult Kreete Verlin ajaga 7,37. Belgradi MM-i normist jäi teda lahutama 0,07 sekundit. Hõbedale tuli Kristin Saua (+0,23) ja pronksile Ann Marii Kivikas (+0,24).

Samuti Belgradi sõitev Keiso Pedriks (Tallinna SS Kalev) osaleb pühapäeval 60 m tõkkejooksus. Mitmevõistleja Karel Tilga (Tartu SS Kalev) testis laupäeval vormi kuulitõukes, saades 15.99-ga hõbeda. Tilga võistleb ka kaugushüppes. Ülekaaluka võidu võttis Jander Heil, kes tõukas parimal katsel 19.02. Pronksi pälvis Karl Koha (15.81). Naiste kuulitõukes krooniti oodatult Eesti meistriks Kätlin Piirimäe (14.63). Hõbeda teenis Kelly Heinpõld (13.95) ja pronksi Gertu Küttmann (13.90).

Veebruari alguses mitmevõistluse Eesti meistriks kroonitud Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev) teeb kaasa kolmel alal: 200 m jooksus, kaugushüppes ning teivashüppes. Laupäeval võitis ta teivashüppe 4.95-ga. Hõbeda pälvis Taavi Tšernjavski, kes sai jagu kõrgusest 4.90. Risto Lillemets ja Robert Kompus jagasid 4.70-ga pronksi.

Naiste kõrgushüppes tegi suurepärase võistluse Karmen Bruus, kes viis naiste U18 Eesti rekordi 1.89-ni. Hõbeda sai Valeria Smirnova (1.82) ja pronksi Liisa-Maria Lusti (1.73). Favoriidina võistlema läinud Elisabeth Pihela ei saanud üllatuslikult üle algkõrgusest 1.79.

Meeste kolmikhüppes võidutses Viktor Morozov 15.53-ga. Jaak Joonas Uudmäe sai hõbeda (15.45) ja Igor Andrejev pronksi (13.69). Naiste kolmikhüppes jäi alistamatuks Darja O'Konnel-Bronin, kes hüppas viimases voorus 13.03. Anna Panenko sai kirja 12.86 ja Merilyn Uudmäe 12.17.

Hiljuti Eesti siserekordit 300 m jooksus parandanud Lukas Lessel võitis ka 400 m jooksu, sedapuhku ajaga 48,68. Talle järgnesid Sten Ander Sepp (49,30) ja Rasmus Kisel (50,02). Naiste 300 m siserekordit parandanud Marielle Kleemeier võidutses 400 m distantsil ajaga 53,33. Talle järgnesid Liis Roose (55,53) ja Helin Meier (56,41).

Naiste 1500 m jooksus võitis Johanna Ardel ajaga 4.11,44. Teise koha sai Helen Bell (4.42,63) ja kolmanda Johanna Maria Jõgisu (4.50,49). Meestel oli samal distantsil kiireim Olavi Allase (3.55,57), kellele järgnesid Deniss Šalkuaskas (3.55,83) ja Taavi Kilki (4.01,63).

Naiste 3000 m käimises võidutses Maria Ivanova ajaga 15.45,04. Polina Simonenko sai hõbeda (16.15,10) ja Alina Demidovitš pronksi (17.31,94). Päeva lõpetas meeste 5000 m käimine, kus võidutses Virgo Adusoo ajaga 22.58,75. Hõbeda teenis Artur Djatšuk (23.23,36) ja pronksi Ivan Titov (27.42,52).