"Olen väga rahul. Ei arvanud, et me nii head oleme, eriti meie reedese stardikoha pärast. Suur tänu tiimile, auto oli suurepärane. Ma ei tunne, et ma peaks praegu väga tähistama. See on väga raske nädal olnud ukrainlastele. Loodan, et neil jagub sel raskel ajal jõudu. See on kõik, mis ma hetkel teha saan," rääkis Rovanperä katse lõpus, põhjendades, miks ta auto katusele ei roninud, nagu tavaliselt võidu puhul tehakse.

Egon Kaur jäi WRC2 arvestuses esimesena poodiumilt välja, kaotades ralli võitjale Andreas Mikkelsenile minuti ja 13,7 sekundiga. Poodiumist jäi Kauril puudu 10,6 sekundit. Georg Linnamäe sai Kauri järel viienda koha (+1.24,9). Avapäeval katkestanud ja laupäeval sarnaselt Tänakule superrally süsteemis rajale tulnud Robert Virvesel polnud pääsu Junior WRC sarja viimasest ehk kuuendast kohast.

Tänakule jäid Rootsi rallilt pihku punktikatse võidu eest antud 5 punkti, mis MM-sarja üldarvestuses annab vaid 11. koha. Sarja liidril Rovanperäl on koos 46 punkti, Neuville'il 32 ja Monte Carlo ralli võitnud Sebastien Loebil 27.

Meeskondlikus arvestuses juhib Toyota (83), M-Spordi (59) ja Hyundai (47) ees.

MM-sari jätkub 21.-24. aprillini sõidetava Horvaatia ralliga.