Arizona sai põnevuslahingus kodus Oregonist jagu 84:81 (45:47). 1.26 enne normaalaja lõppu viis Kriisa tabava kaugviskega Arizona ette 79:76. Järgmisel Arizona rünnakul tegi Kriisa aga pallikotuse ja Oregoni Jacob Young vähendas kaotusseisu 78:79 peale. Lähemale vastased enam aga ei jõudnud ning Arizona sai napi võidu kätte.

Kriisa arvele jäi 34 minutiga üheksa punkti (kolmese 3/8), kolm lauapalli, kolm resultatiivset söötu ja neli pallikaotust. Võistkonna resultatiivseim oli Bennedict Mathurin 24 silmaga. Oregoni poolelt viskas Will Richardson 22 ja Quincy Guerrier 21 punkti.

Arizona teenis kahe kaotuse kõrvale 24. võidu. Pac-12 konverentsis ollakse 14 võidu ja ühe kaotusega kindlad liidrid.

Tassi ja Böckleri ülikool Gaels sai kodus Brigham Youngist jagu 69:64 (34:30).

32 minutit platsil rassinud Tass viskas võitjate kasuks kümme punkti (vabavisked 2/3, kahesed 4/7). Ta kogus veel seitse lauapalli, kaks söötu, kolm vaheltlõiget ja tegi neli pallikaotust. Böckler mänguaega ei teeninud.

Tommy Kuhse tõi Gaelsi poolelt 25 punkti. Vastaste suurimaks skooritegijaks oli Alex Barcello 22 silmaga.

Gaels on senise hooajaga võitnud 22 ja kaotanud kuus kohtumist. West Coast konverentsis on Gaels (10-3) teisel kohal.

Võidukad olid ka Carlos Jürgens ja Oral Roberts, alistades 87:73 (35:33) North Dakota.

Jürgens viskas 19 minutiga kümme punkti (kahesed 2/3, kolmesed 2/3) ja noppis kolm lauapalli. Max Abmas tõi võitjate eest 18 silma. North Dakota resultatiivseim oli Paul Bruns 17 punktiga.

Oral Roberts on teeninud 18 võitu ja 9 kaotust. Summit League'i konverentsis annab 12 võitu ja neli kaotust teise koha.