Leedu klubi Gargždai Amber Volley heidelnud Selver kaotas tasavägise mängu 2:3. Selver võitis avageimi 25:22, kuid kaotas järgmise 18:25. Kolmas geim kuulus leedulastele 25:22, neljas omakorda tallinlastele 25:21. Viimases geimis pani Leedu tiim siiski paremuse maksma numbritega 15:12.

Kuna Selver jäi Gargždaile ka kolmapäeval alla, on TalTechi jaoks Balti liiga hooaeg lõppenud.

Selveri särgis tõi Timo Lõhmus koguni 31 punkti (+16), Oliver Orav lisas 17 (+4) ja Mihkel Varblane 16 (+9) silma. Vastaste resultatiivseim oli Daumantas Katinas 24 punktiga (+19), Andrii Chmirov oli abiks 17 silmaga (+8).

Eesti klubidest kindlustasid koha finaalturniiril Tartu ja Pärnu VK. Tartu sai ka seeria kordusmängus Daugavpilsist jagu 3:0 (10, 14, 14). Pärnu pidi rohkem vaeva nägema, kui Jekabpils alistati sedapuhku numbritega 3:2 (23:25, 25:21, 20:25, 25:20, 15:7).

Koha nelja parema seas loodab kindlustada ka TalTech, kellel tuleb täna teist korda alistada Jurmala. Avageim kaotati 22:25, kuid kaks järgmist võideti tulemusega 25:20. Neljas geim kuulus lätlastele 25:23 ja otsustav viies TalTechile 18:16.

TalTechi eest paugutasid Kevin Saar 25 (+12) ja Matej Šmidl 24 (+9) punkti. Rauno Tamme tõi 16 (+7) silma. Vastaste poolelt kogus Matiss Gabdulins 21 (+7) silma.

Finaalturniir peetakse Tartus järgmisel nädalal.