Reading juhtis 19. minutiks Lucas Joao kahest väravast 2:0. 55. minutil kasvatas eduseisu John Swift, kuid kõigest kaks minutit hiljem lõi Daniel Johnson ühe värava tagasi. 74. minutil sahistas Prestoni poolelt võrku ka Cameron Archer, ent enamat võõrustajad ei suutnud.

Hein sai neljandat kohtumist järjest kirja täismängu. Ühtlasi lõpetas Reading esiliigas üheksamängulise võiduta seeria.

Vaatamata võidule teatas klubi kohtumise järel, et peatreener Veljko Paunoviciga on osapoolte kokkuleppel koostöö lõpetatud. Põhjuseks klubi kehvad tulemused.

Klubi asub tabelis endiselt 21. kohal ehk on esimesena väljalangemistsoonist väljas.

Reading nimetas klubi ajutisteks peatreeneriteks Paul Ince'i ja Michael Gilkesi. Jalgpallurina esindas Ince Inglismaa koondist 53 korda. Ta mängis karjääri jooksul teiste hulgas Manchester Unitedis, Milano Interis ja FC Liverpoolis. Unitediga võitis ta kahel korral Premier League'i.