Avaveerandi koguni 27:9 võitnud Rapla võitis poolaja 49:39. Veel viimase veerandi eel püsis Rapla kümnepunktiline edu, kuid Ogre suutis kohtumise viia lisaajale. Lisaajal pääses Rapla 1.23 enne kohtumise lõppu Tom Kaldre täpsest kolmesest 83:80 ette, kuid sellele vastas kiirelt Janis Antrops. 46 sekundit enne lõppu oli kolmesel täpne Sven Kaldre, aga kiirelt vastas täpse kaugviskega ka Rinalds Sirsnins. Lätlane otsustaski mängu saatuse, kui lisaaja viimastel sekunditel murdis ta korvi alla ja tõi Ogrele kahepunktilise võidu.

Sirsninsi arvele jäi 19 punkti. Ugis Pinete tõi 21 silma.

Rapla poolelt sai Demajeo Willie Wiggins kirja kaksikduubli (19 punkti, 10 lauapalli). Tom Kaldre lisas 13, Jaron Martin 12 ja Sven Kaldre 11 punkti.

ENNE MÄNGU:

Võidu korral tõuseks Rapla Ogrega sama saldo peale. Enne mängu on Ogrel kuuendana 10 võidu ja 8 kaotust, Rapla on 9 võidu ja 9 kaotusega seitsmes.

Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis oktoobri alguses Ogre koguni 107:84. Toona oli Raplal kasutada poolik koosseis.