PSG võõrustas Madridi Reali ja kuigi mänguliselt oldi külalistelt selgelt üle, piirduti ühe väravaga. Võõrustajatele tõi 1:0 võidu Kylian Mbappe neljanda üleminuti tabamus.

Prantsusmaa koondise ründaja võttis vasakul äärel ette kaks Reali mängijat, Eder Militao ja Lucas Vazquezi, läks nende vahelt läbi ja lõi palli Reali väravavahi Thibaut Courtois' selja taha.

62. minutil teenis Mbappe PSG kasuks ka penalti. Seda läks realiseerima Lionel Messi, aga argentiinlase löögi suutis Courtois tõrjuda.

Manchester City oli võõrsil Lissaboni Sportingist üle koguni 5:0. Inglismaa kõrgliiga liider juhtis juba esimese poolaja järel nelja väravaga ja nende pääs veerandfinaali on sisuliselt kindel.

Kaks väravat lõi Manchesteri klubi kasuks Bernardo Silva, ühe lisasid Riyad Mahrez, Phil Foden ja Raheem Sterling.

Kordusmatšid peetakse kolme nädala pärast Madridis ja Manchesteris.