Varem on Eesti golfimängijatest sama suutnud vaid naised - 2007. aastal suutis USA ülikooli eest võita turniiri Mari Suursalu ja perioodil 2011-2015 võitis Mari Hütsi neli võistlust.

Viimasel päeval mängis Eesti koondislane veatu ringi. Kaheksa birdie't andis kogutulemuseks 64. Sunbrook Golf Coursel toimunud turniiri kahel esimesel päeval sai Jegers seejuures neli trahvi. Teiseks jäänud belglast Matthis Besardi (WAGR 341) edestas Niitvälja Golfiklubi kasvandik lõpuks kolme löögiga.

Suurepärase turniiri tegi ka teine Eesti koondislane Mattias Varjun, kes lõpetas resultaadiga -1 (73, 71, 71), mis andis 16. koha jagamise 92 mängija seas. Kuigi kõigil kolmel päeval olid suurepärased tingimused heaks golfiks, suutis vaid 19 mängijat lõpetada miinustulemusega.

Tulemused leiad siit.

Meeskondlikult ei olnud Middle Tenessee State ülikooli võidus mingit kahtlust. Teiseks jäänud Oral Robertsi ülikooli edestati kogunisti 22 löögiga.

Võitja kommentaar: "Mäng oli super hea kōik kolm päeva, kui tavaliselt olen putiga hätta jäänud, siis see nädal töötas see hästi ja üle pika aja esimest korda tundsin ennast mugavalt griinide peal. Viimase päeva teisel poolel tuli abitreener ka mulle appi rajale ja aitas griine lugeda ja pärast seda hakkasid putid kukkuma (viimase 9 rajaga sai Kevin kirja 6 birdiet - toim). Ta aitas kindlasti kõvasti kaasa ja andis mulle veel kindlust juurde."