8. Tartu Teatemaratoni võitis võistkond nimega Estonian Biathlon Team (Mart Všivtsev, Robert Heldna, Marten Aolaid, Jüri Uha).

Võitjatiimi teise vahetuse läbija Robert Heldna sõnul oodati enne rajale minekut võitu. „Teise vahetuse käigus, mida ma sõitsin, hakkas vahe suurenema ja selja taha ma enam ei vaadanud. Lisaks olid head rajaolud ja mõnus oli sõita,“ nentis ta.

Teisena tuli üle finišijoone tiim Stihl (Kaupo Tammemäe, Joosep Tammemäe, Martin Nassar, Arvi Anton) ja kolmandana tiim nimega Suusasemud (Andres Juursalu, Rimo Timm,Taavi Kaiv, Alar Savastver). Teine ning kolmas koht kaotasid võidutiimile vastavalt +07.51 ja +09.43. Vaata teatemaratoni tulemusi SIIT.

Tartu Teatemaratonil osales kokku 75 neljaliikmelist võistkonda. Avatud Raja sõitudel (63, 31 ja 16 km) oli stardis 284 suusasõpra. Tulemusi vaata SIIT.

48. Tartu Maratoni põhisõidud (63 ja 31 km) toimuvad juba järgmisel pühapäeval, 20. veebruaril. Esmaspäeva, 14. veebruarini, saab end kirja panna veel viimast päeva soodushinnaga.

Rohkem infot ja registreerimine SIIN.